start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

Przed nami przedostatni zjazd LAR
07 05 2019
Szanowni Państwo, już w piątek 17 maja (piątek) zapraszamy na VI sesję wykładową trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tradycyjnie spotkamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego. Podczas piątkowej LAR odbędą się cztery wykłady.

W dalszym ciągu będziemy kontynuować cykl o tym, jak zbudować globalne przedsiębiorstwo zaczynając w Województwie Lubuskim. Tym razem przedstawimy gorzowską firmę Silcare – działającą na światowych rynkach firmę specjalizującą się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn. O drodze przedsiębiorstwa do sukces opowie Prezes Zarządu przedsiębiorstwa Włodzimierz Gajewski.

Na zakończenie zjazdu wykład o tym jak utworzyć przedsiębiorstwo społeczne i o możliwościach wsparcia tego typu podmiotów opowie Adam Szulczewski z Ośrodka Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Jak zwykle nie zabraknie także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi, które poprowadzą pracownicy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Lubuskim. O aktualnych naborach wniosków w ramach Krajowych Programów Operacyjnych opowie Małgorzata Zasina, natomiast kampanię edukacyjną dot. stosowania prostego „Prosto i kropka” przedstawi Grzegorz Rozmarynowski.

Po zakończeniu wykładów zapraszamy Państwa na lunch.

Misją Lubuskiej Akademii Rozwoju jest dostarczenie najnowszej wiedzy o teorii i praktyce wynikającej z realizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz płynących z tego tytułu korzyści dla samorządów i przedsiębiorstw. Pokazanie, że działania firmy i lokalnego samorządu oraz regionu to powiązane ze sobą organizmy gospodarcze.


Agenda

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.