start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

Zbliża się V sesja LAR
03 04 2019
Szanowni Państwo,

już 12 kwietnia (piątek) zapraszamy na V sesję wykładową trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tym razem wyjątkowo spotkamy się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie. Start o godz. 10.30 (rejestracja czynna od godz. 10.00).Spotkanie odbędzie się w ramach Pikniku Europejskiego. Jest to cykl spotkań w ramach „#lubuskiechallenge – Łączy nas przyszłość!”, związanych z wstąpieniem Polski do UE. Chcemy wspólnie z mieszkańcami rozmawiać o celach i efektach wspólnych działań na rzecz rozwoju województwa, dzięki wykorzystaniu środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego 2020.

Zjazd LAR rozpocznie debata „Europejki i Europejczycy rozmawiają” (Sala konferencyjno-sportowa), następnie po przerwie kawowej przejdą Państwo do sali Transgranicznej Akademii Sportu gdzie odbędzie się wystąpienie Marii Ochwat - trener biznesu, specjalisty ds. PR i Public Affairs, dot. efektywnej komunikacji w środowisku wielokulturowym na przykładzie Polski, Ukrainy, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Indii.

Dodatkowo na wszystkich chętnych będą czekać atrakcje sportowo-rekreacyjne WOSiR Drzonków: strzelanie laserowe, grota solna, jazda konna: przejażdżki bryczką i koń na lonży, gry i zabawy z animatorem (PLAC REKREACYJNY).

Ponadto dla wszystkich uczestników Akademii przygotowaliśmy świąteczny upominek.

W załączeniu przedstawiamy agendę spotkania i mapę WOSiR z zaznaczonymi miejscami wykładu oraz debaty.

Misją Lubuskiej Akademii Rozwoju jest dostarczenie najnowszej wiedzy o teorii i praktyce wynikającej z realizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz płynących z tego tytułu korzyści dla samorządów i przedsiębiorstw. Pokazanie, że działania firmy i lokalnego samorządu oraz regionu to powiązane ze sobą organizmy gospodarcze.

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.