start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

Zbliża się IV sesja Lubuskiej Akademii Rozwoju
06 03 2019
W piątek 15 marca zapraszamy na IV sesję wykładową trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Spotykamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze. Start o godz. 11.00.

Podczas piątkowej LAR odbędą się trzy wykłady.

Daje będziemy kontynuować cykl o tym, jak zbudować globalne przedsiębiorstwo zaczynając w Województwie Lubuskim. Tym razem przedstawimy firmę Cinkciarz.pl – globalnego lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie finansów. O drodze przedsiębiorstwa do sukcesu opowie Robert Błaszczyk – Dyrektor ds. Strategicznych Klientów w firmie Cinkciarz.pl.

Na zakończenie zjazdu wykład o tym jak założyć stowarzyszenie lub fundację, którą z form prawnych wybrać, gdzie się udać pomoc a także dobre praktyki w tym zakresie przedstawi Adam Szulczewski z Ośrodka Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Jak zwykle nie zabraknie także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi. O możliwości wsparcia dla przedsiębiorstw w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) opowie Dawid Saletnik z Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Lubuskim.

Misją Lubuskiej Akademii Rozwoju jest dostarczenie najnowszej wiedzy o teorii i praktyce wynikającej z realizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz płynących z tego tytułu korzyści dla samorządów i przedsiębiorstw. Pokazanie, że działania firmy i lokalnego samorządu oraz regionu to powiązane ze sobą organizmy gospodarcze.

W załączeniu przedstawiamy szczegółową agendę zjazdu.

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.