start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

III sesja LAR (zapowiedź)
05 02 2019
Szanowni Państwo,

Przed nami już trzecie spotkanie w ramach III edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Rozpocznie się ono o godz. 11.00, 15 lutego 2019 r. w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Jak zbudować globalne przedsiębiorstwo zaczynając w Zielonej Górze opowie Maciej Wojeński – Wiceprezes Zarządu i współzałożyciel firmy Ekoenergetyka-Polska.

Podczas zjazdu przedstawimy także nowego ambasadora Województwa Lubuskiego – Macieja Murawskiego, który wystąpi dla Państwa z krótkim wystąpieniem. Maciej Murawski to były reprezentant Polski w piłce nożnej (m.in. na Mistrzostwach Świata w Korei i Japonii), obecnie komentator sportowy i założyciel Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego

Na zakończenie zjazdu warsztaty dla organizacji pozarządowych o tym jak prawidłowo złożyć i rozliczyć wniosek o dofinansowanie w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego przeprowadzi Mirosław Glaz – Dyrektor Departamentu Infrastruktury Społecznej UMWL.

Jak zwykle nie zabraknie także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi.

W załączeniu przedstawiamy szczegółową agendę III zjazdu.

Zapraszamy serdecznie!

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.