start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

Zaczynamy III edycję Lubuskiej Akademii Rozwoju!
26 11 2018
Szanowni Państwo, 14 grudnia rozpocznie się III edycja Lubuskiej Akademii Rozwoju. Naukę rozpoczną spotkania z bardzo ciekawymi gośćmi, należącymi do czołówki ekspertów w swoich dziedzinach.

Jak osiągnąć sukces w biznesie opowie Grzegorz Łapanowski - kucharz, przedsiębiorca, dziennikarz kulinarny, założyciel i prezes Fundacji Szkoła na Widelcu, właściciel Food Lab Studio, inicjator Gastro Garden i organizator Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego. Autor licznych książek kulinarnych, a także wielu programów telewizyjnych i radiowych. Juror oraz prowadzący polską edycje Top Chef.

Następnie o tym jak w osiągnięciu wyznaczonych celów ważna jest głowa i pozytywne myślenie porozmawia z uczestnikami Julia Chomska - absolwentka psychologii SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada certyfikat I i Ii stopnia z zakresu terapii Biofeedback EEG, która daję bardzo szybkie i znaczące efekty. Prowadzi trening mentalny dla zawodników oraz trenerów, współpracuje z drużynami oraz indywidualnymi zawodnikami od juniorów rozpoczynających swoją przygodę ze sportem po Mistrzów Polski, Europy i Świata. W kontakcie z klientem, czy zawodnikiem stawiam na nowoczesne formy poprawiające funkcjonowanie człowieka i dające szybkie efekty widoczne w funkcjonowaniu człowieka w różnorakich sytuacjach życiowych.

Zwieńczeniem zajęć będzie opowieść o tworzeniu marki, którą przygotuje Paweł Tkaczyk - prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. Autor trzech bestsellerów – „Zakamarki marki”, „Grywalizacja" oraz „Narratologii”. Jest cenionym mówcą publicznym – jego wystąpienie podczas TEDx w Poznaniu jest najczęściej oglądaną online prezentacją z tego wydarzenia. Wykładowca studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej, studiów podyplomowych AGH w Krakowie, WSAiB w Gdyni. Współpracuje min. in. z Leroy Merlin, Grupą Allegro, Diners Club, Agorą, HBO, LOT-em, Avonem, BGŻ, ING, BPH SA, Orange, Rzetelną Firmą, Credit Agricole, Money.pl.

Jak zwykle nie zabraknie także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi (w szczególności Regionalnym Programem Operacyjnym Lubuskie 2020).

W załączeniu przedstawiamy szczegółową agendę I zjazdu.

Zapisy do udziału w przedsięwzięciu przyjmujemy pod linkiem - http://akademia.lubuskie.pl/form.php

Zapraszamy serdecznie!

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.