start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

Sesja absolutoryjna LAR 20. czerwca
18 06 2018
Szanowni Państwo, przed nami dziewiąte, ostatnie spotkanie z Lubuską Akademią Rozwoju. Zapraszamy do udziału w sesji absolutoryjnej Akademii, która odbędzie się 20.06.2018 roku. Miejscem sesji będzie tym razem Sala Witrażowa Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, al. Niepodległości 15.

Rejestracja od godziny 10.30.; po krótkim wstępie proponujemy wspólny wykład dla przedsiębiorców oraz przedstawicieli JST. Gościem specjalnym będzie pan Dr Marek Skała konsultant biznesowy, mówca inspiracyjny, który przedstawi Nowoczesne techniki motywacji i automotywacji dla kadry JST i biznesu.

Ostatnia część sesji to uroczyste wręczenie upominków oraz okolicznościowych certyfikatów naszym słuchaczom. W załączniku pełny program Lubuskiej Akademii Rozwoju.

Zapraszamy serdecznie!

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.