start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

VII sesja LAR - zapowiedź
08 05 2018
Przed nami siódma, ostatnia sesja wykładowa, a przedostatnie spotkanie z Lubuską Akademią Rozwoju.

11 maja 2018 r. zapraszamy do udziału w VII sesji Akademii. Proponujemy wspólne zajęcia dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządowych, które odbędą się w Sali Kolumnowej Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego.

Zajęcia rozpocznie blok informacyjny UMWL, następnie dr Dorota Matuszak z Departamentu Przedsiębiorczości i Strategii Marki Urzędu Marszałkowski zaprezentuje działania samorządu województwa lubuskiego dla młodzieży jakimi są m.in. kampania Młodzi on-Life, konkurs Lubuskie Niepodległościowe Inicjatywy Młodzieżowe, Warsztaty Młodego Lidera Innowacji oraz wsparcie szkolnictwa zawodowego w każdym powiecie województwa.

Małgorzata Zasina – z Głównego Puntu Informacyjnego Funduszy Europejskich UMWL w Zielonej Górze omówi kwestie związane z aktualnymi naborami w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) pn. „Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”.

Ponadto zapraszamy Państwa na wykład „Dress code w biznesie (i w urzędzie)”, który zaprezentuje Kinga Borkowska, stylistka i Personal Shopper.

Ostatnią część poświęcimy mediom społecznościowym i temu jak mogą one pomóc w promocji firm, czy instytucji. Prelekcję Media społecznościowe kluczem do promocji Twojej firmy/instytucji" przedstawią B. Benewiat i M. Adaszyński z firmy Reprezetuj.com.

W załączeniu agenda sesji.

Zapraszamy serdecznie na najbliższe wykłady Lubuskiej Akademii Rozwoju.

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.