start idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki dołącz do nas


aktualności

05 06 2019
Szanowni Państwo, już w piątek 14 czerwca (piątek) zapraszamy na VII, absolutoryjną sesję trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tradycyjnie spotkamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego.
07 05 2019
Szanowni Państwo, już w piątek 17 maja (piątek) zapraszamy na VI sesję wykładową trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tradycyjnie spotkamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego. Podczas piątkowej LAR odbędą się cztery wykłady.
03 04 2019
Szanowni Państwo, już 12 kwietnia (piątek) zapraszamy na V sesję wykładową trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tym razem wyjątkowo spotkamy się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie. Start o godz. 10.30 (rejestracja czynna od godz. 10.00).
06 03 2019
W piątek 15 marca zapraszamy na IV sesję wykładową trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Spotykamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze. Start o godz. 11.00.
05 02 2019
Szanowni Państwo,

Przed nami już trzecie spotkanie w ramach III edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Rozpocznie się ono o godz. 11.00, 15 lutego 2019 r. w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego.
10 01 2019
Jak sięgnąć po unijne pieniądze, chronić środowisko, zadbać o zdrowie mieszkańców oraz jakie korzyści przyniesie regionowi Park Technologii Kosmicznych – to główne tematy styczniowej sesji trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Na wykłady zapraszamy w piątek 18 stycznia.
19 12 2018
Lubuska Akademia Rozwoju to cykl warsztatów dla przedsiębiorców oraz samorządowców, podczas których można uzyskać wiedzę na temat funduszy unijnych, promocji marki oraz wsparcia przedsiębiorczości. - To  taka platforma wymiany doświadczeń. Tutaj łączymy teorię z praktyką, a wszystko po to, aby włączyć Państwa do aktywnego życia w regionie lubuskim - mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak podczas inauguracji, 14 grudnia br. Gościem był Grzegorz Łapanowski, który został ambasadorem województwa.
26 11 2018
Szanowni Państwo, 14 grudnia rozpocznie się III edycja Lubuskiej Akademii Rozwoju. Naukę rozpoczną spotkania z bardzo ciekawymi gośćmi, należącymi do czołówki ekspertów w swoich dziedzinach.
18 06 2018
Szanowni Państwo, przed nami dziewiąte, ostatnie spotkanie z Lubuską Akademią Rozwoju. Zapraszamy do udziału w sesji absolutoryjnej Akademii, która odbędzie się 20.06.2018 roku. Miejscem sesji będzie tym razem Sala Witrażowa Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, al. Niepodległości 15.
04 06 2018
Uprzejmie informujemy, że sesja absolutoryjna Lubuskiej Akademii Rozwoju odbędzie się 20. czerwca.

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.


Pracuję w:
Spośród poniżej podanych zagadnień proszę o zaznaczenie przynajmniej trzech, które są niezbędne w Państwa codziennej pracy:
Jakie zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego interesują Państwa w szczególności?


- Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
- Akceptuję Regulamin Lubuskiej Akademii Rozwoju i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Akademii: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w celu rejestracji na Akademię, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Akademii w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Akademii. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.