strona główna idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki


aktualności

13 11 2017
Za nami pierwsza sesja wykładowa Lubuskiej Akademii Rozwoju. 10.11 w Urzędzie Marszałkowskim tradycyjnie spotkali się samorządowcy i przedsiębiorcy.
06 11 2017
Czas rozpocząć zajęcia! Przed nami pierwsza sesja wykładowa Lubuskiej Akademii Rozwoju. 10 listopada spotkamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego (moduł JST) oraz w sali prasowej Urzędu Marszałkowskiego (moduł przedsiębiorcy).
30 10 2017
Podczas uroczystej gali V Lubuskiego Kongresu Przedsiębiorczości poznaliśmy laureatów Lubuskiej Nagrody Innowacji, nagrody marszałka dla najbardziej innowacyjnych mikro, małych i średnich firm. W konkursie nagrodzone zostały MŚP, które konsekwentnie poszukują i wdrażają innowacyjne rozwiązania, osiągając dzięki temu sukcesy biznesowe oraz wpływają na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego naszego regionu. Zwycięzcy otrzymali nagrody o wartości 20 tys. zł, które wręczył wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.
05 10 2017
Ruszyła druga edycja Lubuskiej Akademii Rozwoju, której celem jest dostarczenie najnowszej wiedzy o teorii i praktyce wynikającej z realizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz płynących z tego tytułu korzyści dla samorządów i przedsiębiorstw. - To na pewno nie będzie stracony czas. Dostaniecie dużo informacji teoretycznych oraz praktycznych - mówiła podczas sesji inauguracyjnej marszałek Elżbieta Anna Polak – pomysłodawczyni Akademii.
12 09 2017
Już 4 października 2017r. (środa) w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego odbędzie się inauguracyjny zjazd II edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju.
04 09 2017
Już od września rusza nabór do plebiscytu "Lubuska Nagroda Innowacji" - nagrody Marszałka dla najbardziej innowacyjnego MMŚP w województwie Lubuskim. Laureaci mogą wygrać nagrody o wartości 20 tysięcy złotych.
27 07 2017
Szanowni Państwo, za nami pierwsza edycja Lubuskiej Akademii Rozwoju, która okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Pierwszą edycję ukończyło 140 studentów. Liczymy, że druga edycja Akademii będzie cieszyła się co najmniej takim samym zainteresowaniem z Państwa strony.
07 06 2017
Miesiące unijnej nauki zakończyli absolutorium. W Zielonej Górze po raz ostatni spotkali się dziś (29.05) studenci Lubuskiej Akademii Rozwoju, której pomysłodawczynią była Marszałek Województwa Lubuskiego. – Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom: przedsiębiorcom i samorządowcom. Byliście bardzo aktywni. Lubuska Akademia Rozwoju okazała się strzałem w dziesiątkę – zapewniała marszałek Elżbieta Anna Polak.
26 05 2017
Szanowni Państwo! Za nami rok zajęć Lubuskiej Akademii Rozwoju. Podczas uroczystej sesji absolutoryjnej, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek - 29 maja, start. godz. 12.00 w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus w Zielonej Górze absolwenci LAR otrzymają certyfikaty ukończenia zajęć, a najpilniejsi z was nagrody i wyróżnienia.
18 05 2017
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego otwiera rekrutację uczestników misji gospodarczej do Seulu (Korea Południowa) połączonej z udziałem w Korea Metal Week 2017 oraz do Haikou (Chińska Republika Ludowa/Prowincja Hajnan), która odbędzie się w terminie miedzy 23 a 30 października 2017 r. Termin rekrutacji: od 19 maja 2017 r. od godziny 12:00 – do 30 czerwca 2017 r. do końca dnia.

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.