strona główna idea aktualności nasi eksperci program materiały galeria linki


aktualności

07 06 2017
Miesiące unijnej nauki zakończyli absolutorium. W Zielonej Górze po raz ostatni spotkali się dziś (29.05) studenci Lubuskiej Akademii Rozwoju, której pomysłodawczynią była Marszałek Województwa Lubuskiego. – Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom: przedsiębiorcom i samorządowcom. Byliście bardzo aktywni. Lubuska Akademia Rozwoju okazała się strzałem w dziesiątkę – zapewniała marszałek Elżbieta Anna Polak.
26 05 2017
Szanowni Państwo! Za nami rok zajęć Lubuskiej Akademii Rozwoju. Podczas uroczystej sesji absolutoryjnej, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek - 29 maja, start. godz. 12.00 w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus w Zielonej Górze absolwenci LAR otrzymają certyfikaty ukończenia zajęć, a najpilniejsi z was nagrody i wyróżnienia.
18 05 2017
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego otwiera rekrutację uczestników misji gospodarczej do Seulu (Korea Południowa) połączonej z udziałem w Korea Metal Week 2017 oraz do Haikou (Chińska Republika Ludowa/Prowincja Hajnan), która odbędzie się w terminie miedzy 23 a 30 października 2017 r. Termin rekrutacji: od 19 maja 2017 r. od godziny 12:00 – do 30 czerwca 2017 r. do końca dnia.
11 05 2017
Szanowni Państwo! Za nami rok zajęć Lubuskiej Akademii Rozwoju. Podczas najbliższej uroczystej sesji absolutoryjnej, która odbędzie się w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus w Zielonej Górze absolwenci LAR otrzymają certyfikaty ukończenia zajęć, a najpilniejsi z was nagrody i wyróżnienia.
21 04 2017
Już za tydzień – 28 kwietnia – czeka nas ostatnia sesja wykładowa Lubuskiej Akademii Rozwoju. Dla studentów LAR to ostatnia szansa aby nadrobić zaległości i otrzymać w indeksach wpisy uprawniające do utrzymania certyfikatu ukończenia Akademii, których rozdanie odbędzie się w maju.
28 03 2017
Po raz kolejny w tym roku, ale pierwszy raz wiosną - w piątek 24 marca w urzędzie marszałkowskim odbył się VIII zjazd Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tradycyjnie w zajęciach udział wzięły dwie grupy: przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz przedsiębiorców.
21 03 2017
24 marca zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VIII sesji wykładowej Lubuskiej Akademii Rozwoju. Jak zwykle obie grupy spotkają się na zajęciach w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego – przedsiębiorcy w Sali Prasowej, natomiast samorządowcy w Sali Kolumnowej.
27 02 2017
Pozyskiwanie inwestorów, możliwości dofinansowania projektów w ramach środków unijnych z programów krajowych oraz skuteczne zarządzanie – to tematy kolejnego zjazdu Lubuskiej Akademii Rozwoju.
20 02 2017
24 lutego zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnym zjeździe Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tak jak bywało już wcześniej, obie grupy – przedsiębiorcy i JST spotkają się na wspólnej sesji w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
27 01 2017
27 stycznia odbył się otwierający drugi semestr zjazd Lubuskiej Akademii Rozwoju. Obie grupy spotkały się w urzędzie marszałkowskim – zarówno przedsiębiorcy jak i przedstawiciele JST na wspólnych zajęciach w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego. Gościem specjalnym wykładów, na zaproszenie marszałek Elżbiety Anny Polak - inicjatorki przedsięwzięcia, był prof. Jacek Szlachta, który zajął się tematem przyszłości europejskiej polityki spójności po roku 2020.

dołącz do nas

Wypełnij poniższy formularz i zostań słuchaczem Lubuskiej Akademii Rozwoju.